Cuma, Eylül 22, 2023
Anasayfa > Teknoloji Haberleri > iPhone için Logitechten Kablosuz Şarj Standı

iPhone için Logitechten Kablosuz Şarj Standı

iPhone için Logitechten Kablosuz Şarj Standı

iPhone için Logitechten Kablosuz Şarj Standı

 

Logitech firmasının, Apple’la birlite tasarladığı kablosuz şarj standı POWERED’ı duyurdu. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’i kablosuz olarak şarj edebilen stand, telefonların şarj olurken aynı anda kullanılabilmesine olanak tanıyor.

iPhone için Logitechten Kablosuz Şarj Standı

Telefonunuzu yatay veya dikey olacak şekilde kullanabilmenize olanak sağlayan POWERED, şarj esnasında aynı zamanda video izlemeyi, mail veya sms okumayı, bildirimleri takip etmeyi ve FaceTime üzerinden konuşmayı sağlıyor. Powered ürünü, kauçuk malzemeden tasarlanmış u-şekli sayesinde, maksimum 3mm kalınlıktaki koruyucu kılıfa sahip iPhone‘u sabit bir şekilde tutarak güvenli ve sürekli bir şarj imkanı sunmakta.

iPhone için Logitechten Kablosuz Şarj Standı

iPhone cihazlar için optimize edilen ve Qi sertifikasına sahip olan POWERED, sıcaklığı düzenlemeye yardımcı olan aşırı ısınmaya karşı koruma sistemiyle öne çıkmakta. Ürün, kullanım esnasında telefonunuzun arkasında kalan LED aydınlatmasıyla, telefonunuzun şarj olup olmadığını buradan takip edebiliyorsunuz. Powered diğer şarj istasyonlarının aksine doğru konumlamaya gerek kalmadan basit bir şekilde kullanım kolaylığı sağlıyor buda iPhone X ile hayatımıza giren Face ID ile kolay bir şekilde kullanıma olanak sağlıyor.

Cihaz, Logitech Resmi web sitesinde belirtilene göre Ağustos 2018’de satışa çıkacak ve tahmini 70 dolarlık(yaklaşık 370 Türk Lirası) fiyatıyla raflarda yerini bulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.