Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Anasayfa > Teknoloji Haberleri > Eski Sürümünü Tarayıcı Kullananlara Kötü Haber

Eski Sürümünü Tarayıcı Kullananlara Kötü Haber

Eski Sürümünü Tarayıcı Kullananlara Kötü Haber

Eski Sürümünü Tarayıcı Kullananlara Kötü Haber. Microsoft’un mağaza uygulama hizmeti, eski sürüm tarayıcıların büyük kısmını kullanım dışı bırakıyor.

 

Microsoft Company Store, genel olarak şirketin çalışanlarına ve mezunlara hizmet sağlayan, indirimli ürünler satan bir mağaza. Bu mağazada giysi, aksesuar, kırtasiye ve çeşitli ürünler satılmakta. Ancak mağaza sadece şirket çalışanları için özel değil, herkes siteyi istediği gibi ziyaret edip alışveriş yapabilmekte.

Eski Sürümünü Tarayıcı Kullananlara Kötü Haber

Bu sitede en son yayınlanan bir uyarıya göre, 1 Eylül’den itibaren Mağaza Web sitesine Internet Explorer 10 gibi bazı eski web tarayıcılardan erişim yapılamayacak. Yayınlanan uyarıda  “Explorer 10 ve öncesi” tarayıcıların desteklenmeyeceği belirtilmekte. Bu da 2012 öncesi tarayıcı sürümlerinin siteye erişemeyeceği anlamına gelmekte. Ancak bir istisna iOS 5’e ait Safari‘nin bu kuraldan muaf olduğu söyleniyor.

Şu anda siteye erişebilen en eski tarayıcılar şunlar:

Microsoft Edge
Internet Explorer 11, 2013’de yayınlandı
Google Chrome 22, 2012’de yayınlandı
Mozilla Firefox 27, 2013’de yayınlandı
Safari 7, 2013’de yayınlandı
iOS 5, 2011’de yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.