Cuma, Haziran 14, 2024
Anasayfa > Teknoloji Haberleri > Microsoft Hata Bulana Servet Ödeyecek

Microsoft Hata Bulana Servet Ödeyecek

Microsoft Hata Bulana Servet Ödeyecek

Microsoft, Windows 10 işletim sistemi için kimilerine göre ufak kimilerine göre büyük bir servet dağıtacak.

 

Microsoft, Windows kullanıcılarının ürünleri üzerindeki hataları bulmaya yönelik teşvik etmek amacı ile böyle bir ödül programı başlattığını duyurdu. Windows Bountry programı ile Windows 10 ve diğer ürün ailelerinde hata veya hatalar bulun ve bunu bildiren kullanıcıya 250.000$ Dolar’a kadar ödül kazandıracak.

Microsoft Hata Bulana Servet Ödeyecek!. Mutlaka her yazılımda olduğu gibi Windows işletim sisteminde de bir çok hata ve hatalar çıkmakta. Hiç bir yazılım asla tam anlamı ile güvenli değil. Bunu asla yazılım firmaları garanti etmez. Microsoft gibi bu ödül sistemine bir çok şirket başvurmakta. Microsoft işletim sistemi üzerinde ki hataları gidermek için başvurduğu bu yöntem çok işe yarayacak gibi.

Microsoft Hata Bulana Servet Ödeyecek

Windows Bountry programını 26 Temmuz 2017’de başlatan yazılım devi Microsoft; Windows Insider önizlemesi, Windows Defender programı ve Microsoft Edge’i de bu program dahilinde tutmakta.. Daha önceleri Windows 8.1’de bulunan hatalar için 100 bin Dolar’a kadar ödül veren Microsoft, şimdi bu miktarı tam tamına 250 bin Dolar’a yükseltiyor. Microsoft’un bu hamlesi çok ses getirecek gibi. Kullanıcıları bir hayli teşvik edecek bir program gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.